Ответ о предоставлении займа всего лишь в течение нескольких минут
Быстрая и легкая подача заявки
Открыты к общению по телефону, электронной почте или в WhatsApp

Заявка

Выбери необходимую сумму и подходящий срок погашения

Верификация

Верифицируйся используя интернет-банк или банковский перевод

Договор

Подпиши договор на нашем сайте

Деньги на счету!

Получи деньги быстро и легко на свой банковский счет
Осуществи свое видение сегодня. Подай заявку на займ и получи деньги на счет!
Подать заявку
Uzskatāms piemērs: aizņemoties 300 EUR ar aizņēmuma likmi 3.677% mēnesī, aizņēmuma likme gadā ir 44.12%, gada procentu likme ir 54.20% un kopējā atmaksājamā summa ir 376.44 EUR. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka aizdevums tiek atmaksāts 12 maksājumos, ievērojot līguma noteikumus. Maksimālā gada procentu likme - 44.12%.

Patēriņa aizdevums dažādām dzīves situācijām

Tev radušies kādi neparedzēti izdevumi, piemēram, jādodas pie zobārsta vai saplīsis telefons, ledusskapis vai kāda cita ikdienā nepieciešama ierīce? Vai varbūt vienkārši vēlies paplašināt zināšanas un jau sen esi noskatījis kursus, bet ar iekrājumiem nepietiek? Šajās un daudzās citās situācijās palīdzēt var VIZIA kredītlīnija!

Kā darbojas kredītlīnija?

VIZIA kredītlīnija ir elastīgs aizdevums no 100 eiro līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Izmantojot VIZIA kredītlīniju, Tu pats izvēlies, kādu summu no piešķirtā kredītlīnijas limita konkrētajā mēnesī tērēsi, un maksā procentus tikai par reāli iztērēto naudu.

Vai VIZIA ir pieejams pirmais aizdevums bez maksas?

Kredīts parasti ir saistīts ar papildu izdevumiem, jo atmaksāt nepieciešams ne tikai summu, ko aizņēmies, bet arī procentus. VIZIA kredītlīnija jaunajiem klientiem ir pieejama bez noformēšanas komisijas un ar 100% atlaidi procentu maksājumam, ja visa summa tiek atmaksāta līdz pirmajam maksājuma datumam!

Kāpēc izvēlēties VIZIA finanšu pakalpojumus?

Pirmkārt, pie mums viss notiek ātri - lēmumu par aizdevuma piešķiršanu uzzināsi jau pāris minūšu laikā, bet naudu varēsi saņemt 15 minūšu laikā, ja vien izvēlēsies izmantot ātrās izsniegšanas pakalpojumu un Tev ir bankas konts Swedbank, Luminor, Citadele vai SEB bankā. Arī pārējo banku gadījumā nauda kontā nonāks operatīvi, aptuveni 3-4 stundu laikā vai nākamajā darba dienā. Latvijas Pasta kontā naudu saņemsi pēc 1-3 darba dienām.

Otrkārt, VIZIA nodrošina piemērotus finanšu pakalpojumus dažādām situācijām. Nav nozīmes, vai Tev vajadzīgs patēriņa kredīts, lai iegādātos auto, vai kredītlīnija neparedzētam zobārsta apmeklējumam – mēs piedāvājam abus pakalpojumus, un to, kā naudu tērēt, vari izvēlēties pats.

Treškārt, gan ilgtermiņa, gan īstermiņa patēriņa aizdevums pie mums pieejams bez ķīlas un liekām formalitātēm. Vienīgie nosacījumi – Tev jābūt 18-80 gadus vecam Latvijas Republikas rezidentam ar bankas kontu kādā no Latvijā reģistrētajām bankām un derīgu mobilā tālruņa numuru. Vēl divi svarīgi aspekti – pozitīva kredītvēsture un oficiāli ienākumi.

Radies jautājums? Uzdod to mums!

Ikviens patēriņa aizdevums privātpersonai ir nopietnas saistības, tāpēc, pirms aizņemies nepieciešamos līdzekļus, pārliecinies, ka saproti pakalpojuma būtību un izvēlētie aizdevuma nosacījumi atbilst Tavai maksātspējai.  Ja Tev radušās kādas neskaidrības vai jautājumi, sazinies ar mums:

  • zvanot uz tālruni +371 67600777;

  • rakstot uz e-pastu info@vizia.lv;

  • rakstot uz WhatsApp +371 26110028;

  • rakstot, izmantojot mājaslapā pieejamo saziņas formu.

Atbildes uz mūsu klientu izplatītākajiem jautājumiem, piemēram, kāpēc patēriņa aizdevums var tikt atteikts, kas ir kredītlimits un kā samazināt ikmēneša maksājumu, atradīsi mājaslapas sadaļā Jautājumi un atbildes.

Vai arī Tev aktuāls patēriņa aizdevums internetā? Mēs varam palīdzēt – VIZIA piedāvā gan patēriņa aizdevumu, gan kredītlīniju. Tev vien atliek izlemt, kurš no finanšu pakalpojumiem ir piemērotākais Tavai situācijai. Aizpildi pieteikumu un uzzini savas iespējas, bet pirms aizņemšanās neaizmirsti objektīvi izvērtēt savu finanšu stāvokli!

logo
© VIZIA, 2020
г. Рига, улица Сканстес 50A, LV-1013, Латвия