Atbilde par aizdevuma piešķiršanu tikai pāris minūšu laikā
Ātra un vienkārša pieteikšanās
Atvērti sarunai Tev ērtākajā veidā - telefoniski, e-pastā vai pat WhatsApp

Pieteikums

Izvēlies sev nepieciešamo summu un piemērotāko atmaksas termiņu

Verifikācija

Verificējies portālā, izmantojot internetbanku vai bankas pārskaitījumu

Līgums

Noslēdz līgumu mūsu mājaslapā

Nauda kontā!

Saņem naudu ērti un ātri - savā bankas kontā
Piepildi savu vīziju jau šodien. Piesakies aizdevumam un saņem naudu kontā!
Pieteikties
Uzskatāms piemērs: aizņemoties 300 EUR ar aizņēmuma likmi 3.677% mēnesī, aizņēmuma likme gadā ir 44.12%, gada procentu likme ir 54.20% un kopējā atmaksājamā summa ir 376.44 EUR. Šis piemērs ir balstīts uz pieņēmumu, ka aizdevums tiek atmaksāts 12 maksājumos, ievērojot līguma noteikumus. Maksimālā gada procentu likme - 44.12%.

Tev radušies kādi neparedzēti izdevumi, piemēram, jādodas pie zobārsta vai saplīsis telefons, ledusskapis vai kāda cita ikdienā nepieciešama ierīce? Vai varbūt vienkārši vēlies paplašināt zināšanas un iestāties kādos sen noskatītos kursos, bet ar iekrājumiem nepietiek? Šajās un daudzās citās situācijās palīdzēt var VIZIA kredītlīnija!

Kā darbojas kredītlīnija?

VIZIA kredītlīnija ir elastīgs aizdevums no 100 eiro līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Izmantojot VIZIA kredītlīniju, Tu pats izvēlies, kādu summu no piešķirtā kredītlīnijas limita konkrētajā mēnesī tērēsi, un maksā procentus tikai par reāli iztērēto naudu.

Vai VIZIA ir pieejams pirmais aizdevums bez maksas?

Kredīts parasti ir saistīts ar papildu izdevumiem, jo atmaksāt nepieciešams ne tikai summu, ko aizņēmies, bet arī procentus. VIZIA kredītlīnija jaunajiem klientiem ir pieejama bez noformēšanas komisijas un ar 100% atlaidi procentu maksājumam, ja visa summa tiek atmaksāta līdz pirmajam maksājuma datumam!

Kāpēc izvēlēties VIZIA finanšu pakalpojumus?

Pirmkārt, pie mums viss notiek ātri - lēmumu par aizdevuma piešķiršanu uzzināsi jau pāris minūšu laikā, bet naudu varēsi saņemt 15 minūšu laikā, ja vien izvēlēsies izmantot ātrās izsniegšanas pakalpojumu un Tev ir bankas konts Swedbank, Luminor, Citadele vai SEB bankā. Arī pārējo banku gadījumā nauda kontā nonāks operatīvi, aptuveni 3-4 stundu laikā vai nākamajā darba dienā. Latvijas Pasta kontā naudu saņemsi pēc 1-3 darba dienām.

Otrkārt, VIZIA nodrošina piemērotus finanšu pakalpojumus dažādām situācijām. Nav nozīmes, vai Tev vajadzīgs patēriņa kredīts, lai iegādātos auto, vai kredītlīnija neparedzētam zobārsta apmeklējumam – mēs piedāvājam abus pakalpojumus, un to, kā naudu tērēt, vari izvēlēties pats.

Treškārt, aizdevums pie mums pieejams bez ķīlas un liekām formalitātēm. Vienīgie nosacījumi – Tev jābūt 18-80 gadus vecam Latvijas Republikas rezidentam ar bankas kontu kādā no Latvijā reģistrētajām bankām un derīgu mobilā tālruņa numuru. Vēl divi svarīgi aspekti – pozitīva kredītvēsture un oficiāli ienākumi.

Radies jautājums? Uzdod to mums!

Ikviens aizdevums privātpersonai ir nopietnas saistības, tāpēc, pirms aizņemies nepieciešamos līdzekļus, pārliecinies, ka saproti pakalpojuma būtību un izvēlētie aizdevuma nosacījumi atbilst Tavai maksātspējai.  Ja Tev radušās kādas neskaidrības vai jautājumi, sazinies ar mums:

  • zvanot uz tālruni +371 67600777;

  • rakstot uz e-pastu info@vizia.lv;

  • rakstot uz WhatsApp +371 26110028;

  • rakstot, izmantojot mājaslapā pieejamo saziņas formu.

Atbildes uz mūsu klientu izplatītākajiem jautājumiem, piemēram, kāpēc aizdevums var tikt atteikts, kas ir kredītlimits un kā samazināt ikmēneša maksājumu, atradīsi mājaslapas sadaļā Jautājumi un atbildes.

Vai arī Tev aktuāls ātrs aizdevums internetā? Mēs varam palīdzēt – VIZIA piedāvā gan patēriņa aizdevumu, gan kredītlīniju. Tev vien atliek izlemt, kurš no finanšu pakalpojumiem ir piemērotākais Tavai situācijai. Aizpildi pieteikumu un uzzini savas iespējas, bet pirms aizņemšanās neaizmirsti objektīvi izvērtēt savu finanšu stāvokli!

logo
© VIZIA, 2020
Skanstes iela 50a, Rīga, LV-1013, Latvija