Jautājumi un atbildes

Jautājumi un atbildes

Kā pieteikties VIZIA aizdevumam?

VIZIA aizdevumam vari pieteikties Online aizpildot pieteikumu VIZIA.lv un verificējot savu profilu ar Instantor vai 0,01 EUR pārskaitījumu.

Kas nepieciešams, lai es saņemtu VIZIA aizdevumu?

Tev jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 18 līdz 80 gadiem, bankas kontam kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs.

Kā es saņemšu aizdevumu?

Aizdevumu saņemsi ar pārskaitījumu uz savu bankas kontu.

Cik ātri aizdevuma summa tiks ieskaitīta manā bankas kontā?

VIZIA sadarbojas ar 4 bankām – Swedbank, SEB banka, Citadele banku un Luminor. Ja Tev ir bankas konts kādā no šīm bankām, maksājums tiks izpildīts aptuveni 15 minūšu laikā. Maksājums uz citu Latvijā reģistrētu banku tiks izpildīts vidēji 3–4 stundu laikā, ja maksājums tiks veikts līdz darba dienas plkst. 16.00, pretējā gadījumā maksājums tiks izpildīts nākamajā darba dienā. Maksājums uz Latvijas Pasta kontu tiks izpildīts 1–3 darba dienu laikā.

Cik lielu naudas summu es varu saņemt, aizņemoties pirmo reizi?

Mēs katram VIZIA klientam individuāli nosakām kredītlimitu. Lai Uzzinātu savu kredītlimitu, Tev ir jāaizpilda aizdevuma pieteikums VIZIA.lv. Pirmajā reizē vari aizņemties līdz pat 7000 EUR.

Man jau ir viens VIZIA aizdevums. Vai es varu pieteikties vēl vienam?

Ja Tev jau ir VIZIA aizdevums, Tu varat palielināt esošā aizdevuma summu sava kredītlimita ietvaros. Uzzini vairāk savā VIZIA.lv klienta profilā vai zvanot uz 67600777!

Kāpēc man netiek piešķirts VIZIA aizdevums?

Visbiežākais iemesls aizdevuma atteikumam ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par Tavu kredītvēsturi. Lai uzzinātu vairāk zvani 67600777.