Jautājumi un atbildes

Jautājumi un atbildes

Kā pieteikties VIZIA aizdevumam?

Lai pieteiktos aizdevumam, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu vizia.lv mājaslapā un verificēt savu profilu ar internetbankas starpniecību vai 0,01 EUR pārskaitījumu no sava bankas konta. Izmantojot verifikāciju ar internetbankas starpniecību, Tavi dati būs drošībā, jo pakalpojumu nodrošina licencēta maksājumu iesāde SIA "Nordigen Solutions".

Kas nepieciešams, lai es saņemtu VIZIA aizdevumu?

Tev jābūt Latvijas Republikas rezidentam vecumā no 18 līdz 80 gadiem, bankas kontam kādā no Latvijas bankām un derīgs mobilā tālruņa numurs.

Kāda ir aizdevuma izsniegšanas kārtība?

Lai saņemtu aizdevumu, nepieciešams noslēgt kredītlīnijas līgumu vai tā grozījumus. Standarta kārtībā aizdevums tiks izsniegts septītajā dienā pēc lēmuma par aizdevuma piešķiršanu pieņemšanas. Ja vēlies saņemt aizdevumu ātrāk, Tev būs iespēja izmantot aizdevuma ātrās izsniegšanas pakalpojumu. Maksa par šo pakalpojumu tiek noteikta saskaņā ar cenrādi.

Kā es saņemšu aizdevumu?

Aizdevumu saņemsi ar pārskaitījumu uz savu bankas kontu.

Cik ātri aizdevuma summa tiks ieskaitīta manā bankas kontā?

VIZIA sadarbojas ar 4 bankām – Swedbank, SEB banka, Citadele banku un Luminor. Ja Tev ir bankas konts kādā no šīm bankām, maksājums tiks izpildīts aptuveni 15 minūšu laikā. Maksājums uz citu Latvijā reģistrētu banku tiks izpildīts vidēji 3–4 stundu laikā, ja maksājums tiks veikts līdz darba dienas plkst. 16.00, pretējā gadījumā maksājums tiks izpildīts nākamajā darba dienā. Maksājums uz Latvijas Pasta kontu tiks izpildīts 1–3 darba dienu laikā.

Cik lielu naudas summu es varu saņemt, aizņemoties pirmo reizi?

Maksimālā aizdevuma summa ir 10 000 EUR, taču katram klientam pieejamā aizdevuma summa tiek noteikta individuāli. Lai uzzinātu Tev pieejamo summu, reģistrējies vizia.lv vai ieej savā profilā, ja esi jau reģistrēts.

Man jau ir viens VIZIA aizdevums. Vai es varu pieteikties vēl vienam?

Ja Tev jau ir VIZIA aizdevums, Tu varat palielināt esošā aizdevuma summu sava kredītlimita ietvaros. Uzzini vairāk savā VIZIA.lv klienta profilā vai zvanot uz 67600777!

Kāpēc man netiek piešķirts VIZIA aizdevums?

Visbiežākais iemesls aizdevuma atteikumam ir negatīva atbilde no parādnieku reģistra par Tavu kredītvēsturi. Lai uzzinātu vairāk zvani 67600777.