Piepildi savu Vīziju

Lielie pirkumi11/06/2020

Tev ir vīzija? Piepildi!

VIZIA oktobrī piepilda cilvēku sapņus. Vai Tev ir kāds projekts, ko sen plāno piepildīt? Sapņu piepildīšanai bieži nepieciešams kāds lielāks pirkums, vai tas būtu teleskops, mūzikas instruments, cena bieži ir ierobežojums plānu piepildīšanai. Atsūti mums īsu aprakstu ar kādu vīziju varam Tev palīdzēt un dāvināsim Tev EUR 500.

VIZIA Oktobrī un Novembrī piepilda cilvēku Vīzijas! Iesūti mums aprakstu par savu sapni, kuram pietrūkst līdzekļu, lai to īstenotu un mēs vienam laimīgajam palīdzēsim ar tā piepildīšanu. Nav svarīgi vai Tev nepieciešama jauna ēvele, glezniecības piederumi vai mūzikas instruments, mūsuprāt katra cilvēka vīzijas ir svarīgas! Lai piedalītos šajā izlozē, Tev nav jāpiesakās aizdevumam vai jāveic reģistrācija mūsu lapā, tikai jāiesūta mums, ko tu iesāktu ar laimesta naudu uz epasta adresi piepildi@vizia.lv. Pieteikšanās akcijai līdz 05. novembrim un izlozi organizēsim nākamajā dienā - 06. novembrī. Sīkāk noteikumus meklē šeit.

 

Uzvarējusi Olga M. ar savu stāstu:

"Vēlos padalīties par savu vīziju. Esmu māmiņa 3 brīnišķīgiem bērniem. Vecākās meitiņas mācās klasē  ar mūzikas novirzienu, līdz ar to divas reizes nedēļā papildus mācībām, apgūst klavieru spēli. Viņām ļoti patīk. Diemžēl, pandēmijas laikā, kad mācības notika attālināti, nebija iespējas apgūt klavierspēli. Šajā situācijā, meklēju iespēju , lai varētu iegādāties digitālās klaviers, taču to cenas ir pārāk augstas. Parastās klavieres aizņem vairāk vietas, līdz ar to to iegāde nav iespējama, jo dzīvoklis nav liels. Ja es vinnēšu naudu, tad izmantošu to digitālo klavieru iegādei, lai meitiņas varētu apgūt klavierspēli."