Astoņas oriģinālas dāvanas Ziemassvētkos viņam – draugam, tētim, brālim, vīram

Lielie pirkumi13/12/2021
Astoņas oriģinālas dāvanas Ziemassvētkos viņam – draugam, tētim, brālim, vīram

Ziemassvētki ir laiks, kad iepriecināt sev tuvākos cilvēkus. Meklē dāvanu vīrietim, taču trūkst ideju? Tad esi nonācis pareizajā vietā – šajā rakstā atradīsi astoņas oriģinālas dāvanas, kas patiks ikvienam!

1. ideja: rokas pulkstenis

Būs grūti atrast vīrieti, kuram nepatiktu elegants rokas pulkstenis. Labā ziņa – rokas pulksteņu klāsts ir ļoti plašs, sākot ar izsmalcinātiem modeļiem ar ādas siksniņu un beidzot ar modernu viedpulksteni, kas ļaus ne vien uzzināt precīzu laiku, bet atbildēt uz zvaniem un ziņām, piefiksēt treniņu datus, kā arī pildīs citas noderīgas funkcijas.

2. ideja: lidmašīnas biļetes

Ceļojums ir lielisks veids, kā izrauties no ikdienas rutīnas un gūt neaizmirstamas atmiņas. Izvēles iespējas ceļojumiem ir teju nebeidzamas – no laiskas atpūtas jūras vai okeāna krastā līdz ekstrēmai atpūtai uz kalniem, ļaujoties kalnu slēpošanas vai snovborda vilinājumam. Ja nav pārliecības par to, kur dāvanas saņēmējs vēlētos doties, laba ideja ir aviokompānijas dāvanu karte.

3. ideja: viskijs, vīns vai cits dzēriens

Oriģinālas dāvanas var būt arī gardas; augstvērtīga vīna, ruma, viskija vai jebkura cita dzēriena glāze ļauj izbaudīt īpašas garšas nianses. Pirms iegādājies šādu dāvanu, noskaidro, kāds dzēriena veids dāvanas saņēmējam garšo, un pēc tam dodies uz specializētu veikalu, kur veikt pareizo izvēli palīdzēs eksperts. Piebildīsim gan, ka pārmērīga alkohola lietošana kaitē veselībai!

4. ideja: dāvanu karte degvielas uzpildes stacijā

Šī varbūt nav pati romantiskākā dāvana, taču, ja vīrietis, kurš šo dāvanu saņems, ikdienā pārvietojas ar automašīnu, viņš to noteikti novērtēs. Jo kas gan var būt patīkamāks par pilnu degvielas bāku, vai ne?

5. ideja: spēļu konsole vai kāda no jaunākajām videospēlēm

Daudzos vīriešos mājo pusaudža gars, kurš brīvajā laikā vēlas nodoties dažādām izklaidēm, tostarp arī videospēlēm. Spēļu konsoles iegāde gan saistās ar visai lieliem izdevumiem, bet, ja dāvanas saņēmējam tāda jau ir, uzdāvināt vari kādu no jaunākajām spēlēm.

6. ideja: dāvanu karte restorānā

Ne velti pastāv teiciens mīlestība iet caur vēderu, tāpēc ar restorāna dāvanu karti vienmēr trāpīsi desmitniekā. Turklāt, dāvinot šādu dāvanu, pastāv visai liela iespēja, ka dāvanas saņēmējs uz restorānu baudīt gardu maltīti un dzērienus aicinās arī tevi!

7. ideja: brauciens ar vučko Siguldā

Ja vīrietim, kurš saņems dāvanu, pie sirds iet ekstrēma atpūta, viena no labākajām dāvanu idejām ir brauciens ar vučko Siguldas bobsleja trasē. Šeit pieejamas arī citas aktivitātes – brauciens ar bobsleju (profesionāla pilota pavadībā, protams) un zaļo vardi, kas ir attāli līdzīga skeletona kamanām.

8. ideja: dāvanu karte apavu veikalā

Ikviena vīrieša garderobē jāatrodas kvalitatīviem apaviem, tāpēc laba apavu veikala dāvanu karte ir perfekta dāvana – jāzina vien, kurš no visiem veikaliem ir vīrieša iecienītākais. Riskēt ar konkrētu apavu iegādi gan nevajadzētu, ja vien nezini precīzu izmēru un modeli.

Esam droši, ka kāda no mūsu rakstā minētajām oriģinālas dāvanas idejām noderēja arī tev. Savukārt, ja nepieciešami līdzekļi, lai iegādātos kādu vērtīgāku dāvanu, lieti noderēs VIZIA kredītlīnija vai patēriņa aizdevums. Tomēr, pirms aizņemies, obligāti izvērtē savu maksātspēju!