TOP koncerti Baltijā 2022. gadā

Jaunumi25/05/2022
TOP koncerti Baltijā 2022. gadā

Neatņemama vasaras sastāvdaļa ir festivāli un koncerti, kuros ļauties muzikāliem piedzīvojumiem. Šogad ikvienā no Baltijas valstīm uzstāsies ievērības cienīgi mūziķi. Kādi? Iepazīsties ar tiem raksta turpinājumā!

Koncerti Latvijā

Šī noteikti ir viena no karstākajām mūzikas pasākumu sezonām Latvijā, kurā savai gaumei piemērotu koncertu vai festivālu atradīs ikviens. Iepazīsties ar astoņiem pasaulslaveniem mūziķiem un grupām, kuras šogad varēsi dzirdēt Latvijā!

Placebo (22. jūnijs, Siguldas pilsdrupu estrāde)

Placebo ir alternatīvā roka grupa no Lielbritānijas, kas dibināta tālajā 1994. gadā un radījusi visā pasaulē zināmas dziesmas, piemēram, The Bitter End, Every You Every Me un Running Up That Hill. Starp citu, Placebo šogad pēc deviņu gadu pauzes izdeva jaunu albumu ar nosaukumu Never Let Me Go.

Imagine Dragons (1. jūnijs, Mežaparka Lielā estrāde)

Nav daudz izpildītāju, kuru dziesmu klausījumu skaits pārsniedz miljarda (!) atzīmi, bet Imagine Dragons šo robežu pārkāpuši ar vairākiem saviem singliem, piemēram, Believer, Thunder un Radioactive. Mercury World Tour ietvaros šo pasaulslaveno grupu šovasar iespējams dzirdēt arī Rīgā – nenokavē!

A$AP Rocky (16. jūlijs, Positivus (Lucavsala, Rīga))

Viens no šī brīža skaļākajiem vārdiem repa pasaulē jau pavisam drīz būs redzams uz Positivus skatuves, turklāt festivālā varēs redzēt un dzirdēt arī virkni citu reperu no ārzemēm un Latvijas (Megan Thee Stallion, ansis, Arturs Skutelis, rolands če, Būū, $ourJ, Prusax, Edavārdi, Ods, ZEĻĢIS, u. c.).

James Arthur (24. augusts, Siguldas pilsdrupu estrāde)

Romantisko dziesmu cienītājiem 24. augusts noteikti jāatzīmē savos kalendāros, jo šajā datumā Siguldā uzstāsies hitu Say You Won't Let Go, Impossible un Let It Go izpildītājs James Arthur. Turklāt – ar jaunu koncertprogrammu.

Noteikti jāpiemin, ka šogad Latvijā varēsi dzirdēt tādas lieliskas grupas kā Iron Maiden (2. jūnijā), The Cure (6. oktobrī) un Sigur Rós (15. oktobrī), bet 24. septembrī – dziedātāju Sting. Visi no šiem koncertiem norisināsies Arēnā Rīga.

 

Koncerti Igaunijā

Foto: Freepik.com / wirestock

Virkne skaistu koncertu šogad gaidāmi arī pie mūsu ziemeļu kaimiņiem — igauņiem.

Iggy Pop (14 jūnijs, Tallinas Alexela koncertzāle)

Igyy Pop ir pankroka leģenda. Daudzi jaunās paaudzes izpildītāji varētu smelties iedvesmu no, nu jau 75 gadus vecā rokera ekspresīvajiem priekšnesumiem, kurus būs iespējams baudīt ne vien Igaunijā, bet arī Lietuvā (16. jūnijā Compensa koncertzālē Viļņā).

Rammstein (20. jūlijs, Tallinas Dziesmu svētku estrāde)

Smagās mūzikas grupu, kas vienmēr pārsteidz ar ugunīgiem (vārda tiešajā nozīmē) šoviem, šovasar būs iespējams redzēt un dzirdēt dzīvajā Igaunijas galvaspilsētā. Pirotehnika un dārdoši basi garantēti!

Tom Odell (22. jūnijs, Tallinas Noblessneri Valukoda izklaides centrs)

Folkpopa/indīpopa izpildītājs Toms Odels iepaticies miljoniem klausītāju visā pasaulē, un ievērojama fanu bāze mūziķim meklējama Baltijas valstīs. Kategorijā TOP koncerti Baltijā 2022. gadā pavisam noteikti ierindojama arī šī Anglijas dziedātāja uzstāšanās.

Vēl ievērību pelnījuši šādi koncerti Igaunijā: Slipknot (11. augustā), Pet Shop Boys (13. jūnijā) un  Judas Priest (5. jūnijā) Tallinā, Saku Suurhall arēnā.
 

Koncerti Lietuvā

Foto: Freepik.com / wirestock

Brīnišķīgus koncertus šogad piedāvā Baltijas lielākā valsts – Lietuva.

Nick Cave and the Bad Seeds (16. augusts, Viļņas Vingis parks)

Leģendāra rokgrupa ar teju 40 gadus ilgu stāžu, kas ikvienā koncertā rada neatkārtojamu, emocionāli piesātinātu atmosfēru. Grupu kā savu iedvesmas avotu nosaukuši virkne pasaulslavenu mūziķu.

Alice Cooper (13. jūnijs, Compensa koncertzāle Viļņā)

Ekstravaganti priekšnesumi ir roka leģendas Alice Cooper rokraksts. 2022. gada tūres laikā 1948. gadā dzimušais mūziķis viesosies arī pie mūsu dienvidu kaimiņiem lietuviešiem.

Vai kādu no koncertiem vēlies apmeklēt arī Tu? Iesakām laicīgi parūpēties par biļešu iegādi, bet, ja nepieciešamā naudas summa uzreiz nav pieejama, Tev palīdzēs VIZIA aizdevumiizvēloties Vizia kredītlīniju saņem līdz pat 5000 Eur!  Pirms aizņemies, neaizmirsti izvērtēt savu finansiālo situāciju!