Lētas aviobiļetes: kā un kur tās meklēt?

Jaunumi16/06/2022
Lētas aviobiļetes: kā un kur tās meklēt?

Lētas aviobiļetes ir katra ceļotāja sapnis. Zinot dažus knifiņus, ikviens var apceļot vismaz daļu pasaules izdevīgāk! Izlasi šo rakstu, uzzini vērtīgus padomus un dodies nākamajā ceļojumā pavisam drīz.

Padoms #1: aplūko lidojumus ne tikai no tuvākās lidostas

Meklējot lidmašīnas biļetes lidojumam uz citu valsti, vienmēr sākam ar meklējumiem no Rīgas (vai citas, tobrīd tuvākās pilsētas, kurā atrodas lidosta). Tas ir ērtākais risinājums, bet visai bieži, izvēloties lidojumu no, piemēram, Tallinas vai Kauņas, iespējams būtiski ietaupīt. Ņemot vērā degvielas cenas un citu izmaksu palielināšanos, šobrīd gan rūpīgi jāaprēķina, vai biļešu cena ir pietiekami zema, lai došanās uz attālāku lidostu patiešām ļautu ietaupīt.

Padoms #2: izmanto internetā pieejamos biļešu meklētājus

Foto: Freepik.com / karlyukav

Tāpat kā dažādu preču salīdzināšanai pieejamas dažādas vietnes, arī lētu lidojumu meklēšanai izstrādātas ērtas bezmaksas platformas. Pirms veic pirkumu, izmanto vairākus salīdzināšanas rīkus, jo dažkārt cenas tajos mēdz atšķirties pat par vairāk nekā pieciem procentiem.

Padoms #3: seko līdzi īpašajiem piedāvājumiem

Aviokompānijas regulāri īsteno kampaņas, kuru laikā tiek piedāvātas lētas aviobiļetes. Šī iemesla dēļ ir vērts sekot aviokompāniju profiliem sociālajos tīklos, piemēram, Facebook, Twitter un Instagram, un pieteikties jaunumu saņemšanai e-pastā vai ar SMS starpniecību. Lielai daļai aviokompāniju ir arī mobilās lietotnes, kas ne vien paziņos par īpašajiem piedāvājumiem, bet arī ļaus ērti iegādāties un uzglabāt biļetes, kā arī pildīs citas noderīgas funkcijas.

Padoms #4: piesakies lojalitātes programmām

Foto: Freepik.com / katemangostar

Līdzīgi kā veikali un dažādu pakalpojumu sniedzēji, arī aviokompānijas novērtē lojālus klientus un piedāvā tiem bonusus, balvas, konkursus un citus īpašus piedāvājumus. Piemēram, airBaltic Club lojalitātes programmā, krājot zīmodziņus par lidojumiem vai punktus par iztērētajiem eiro (vai izmantotajiem airBaltic partneru pakalpojumiem), tos pēcāk var samainīt pret airBaltic dāvanu kartēm, bagāžas kuponiem, lidojumu balvām un bezmaksas lidojumiem.

Padoms #5: iztīri interneta pārlūka vēsturi, sīkdatnes un kešatmiņu

Ja regulāri meklēsi informāciju par to, kur pieejami lēti lidojumi, interneta pārlūks to ātri vien piefiksēs un sāks izmantot dažādas mārketinga viltības, kas forsēs iegādāties biļeti pēc iespējas ātrāk un, ļoti iespējams, arī dārgāk. No šādām situācijām vari izvairīties, regulāri vai pirms biļešu meklēšanas iztīrot interneta pārlūka sīkdatnes, kešatmiņu un vēsturi. Palīdzēt var arī inkognito režīma izmantošana brīdī, kad pārlūka meklētājā ievadi frāzi kur meklēt lētas aviobiļetes.

Ko darīt, ja lētas aviobiļetes atrast tomēr neizdodas, un līdz ar to nepieciešami papildu līdzekļi, lai dotos ceļojumā? Šādā gadījumā VIZIA kredītlīnija, ar kuras palīdzību iespējams aizņemties no 100 eiro līdz pat 10000 eiro, ir pareizais risinājums. Pirms aizņemšanās gan tev jābūt par 100% pārliecinātam, ka saistības varēsi nokārtot un ka zini, kas ir kredītlīnija.