10 daudzveidīgas dāvanu idejas Māmiņdienā

Jaunumi03/05/2022
10 daudzveidīgas dāvanu idejas Māmiņdienā

Maija otrā svētdiena ir īpaša visām māmiņām, jo tajā tiek atzīmēta Mātes diena. Ja tev vēl nav radušās idejas, kā šos svētkus padarīt priekpilnus savai mammai, velti dažas minūtes laika un iepazīsties ar 10 mūsu apkopotiem variantiem!

DIY jeb pašu radītas dāvanas

Ikviena dāvana Māmiņdienā, kas darināta pašu rokām un ar izdomu, ir īpaša. Atliek likt lietā nedaudz radošuma un veltīt savu brīvo laiku, lai radītu dāvanu, kas paliks atmiņā ilgi.

Vēstule, kas rakstīta ar rokus

Virtuālā saziņa ir ļoti ērta un ātra, bet ar roku rakstīta vēstule izstaro neatkārtojamu siltumu. Vēstulē vari mammai pateikties par visu labo, ko viņa tev devusi un iemācījusi, padalīties ar spilgtākajiem kopā piedzīvotajiem mirkļiem, vai jebko citu. 

Pa pastu vari nosūtīt arī apsveikuma kartīti ar mīļu novēlējumu vai paša/-as sacerētu dzejoli, un pievienoto vērtību sniegs tevis noformēta aploksne. Vēstule vai apsveikumu kartīte jānosūta laicīgi, lai mamma to saņemtu vēl pirms svētkiem.

Apgleznots vai izrotāts puķu pods ar telpaugu

Foto: Pexels.com / Arun Kumar

Ja tavai mammai patīk telpaugi, uzdāvini kādu skaistu augu, kas iestādīts tevis paša/-as apgleznotā podā. Idejas vari smelties internetā, un papildu efektam vari izmantot arī dažādus dekorus (gliemežvākus, jūrā izskalotu stikla gabaliņus, oļus). Ja mammas mājoklī uzturas mazi bērni vai mājdzīvnieki, izvēlies augu, kas nav indīgs, un neaizmirsti, ka dažādiem augiem ir nepieciešama atšķirīga augsne.

Garda maltīte

Zini ēdienu, kas tavai mammai īpaši garšo? Varbūt ir kāda maltīte, kas tev vienmēr padodas ļoti garda? Mamma noteikti novērtēs, ja maltīti viņai pagatavosi savām rokām. Papildu bonuss – šāda dāvana Māmiņdienā nāk komplektā ar kopā pavadītu laiku.

Praktiskas dāvanas

Foto: Pexels.com / cottonbro

Ja esi dzirdējis, ka mammai saplīsis vecais fēns vai arī viņa vēlētos pamēģināt tvaika katlu, Mātes diena ir īstais brīdis, lai šādas lietas uzdāvinātu. Viņa priecāsies arī par citām praktiskām dāvanām:

  • Kafijas automāts – ja māmiņai vēl nav moderna kafijas automāta, viņai noteikti patiks iespēja ātri un vienkārši pagatavot gardu kafiju;
  • Putekļsūcējs robots – manuāla putekļu sūkšana var aizņemt daudz laika un ir nogurdinoša. Robots ievērojami atvieglos mammas ikdienu;
  • Viedpulkstenis – tas ne tikai palīdzēs sekot līdzi ikdienas aktivitātēm, saņemt paziņojumus no telefona un pildīs citas noderīgas funkcijas, bet arī kalpos kā elegants aksesuārs.

Idejas šajā kategorijā ir teju nebeidzamas. Pirms tam gan pārliecinies, vai konkrētā lieta jau nav mammas rīcībā.

Dāvanas labsajūtai

Foto: Pexels.com / RODNAE Productions

Kvalitatīva atpūta ir lieliska dāvana Mātes dienā. Parūpējies par mammas labsajūtu, uzdāvinot viņai:

  • dāvanu karti masāžas salonā vai akupresūras paklājiņu;
  • ķermeņa kopšanas līdzekļu komplektu vannai ar dušas želeju, vannas sāli, skrubi un ķermeņa sviestu, losjonu, vai krēmu;
  • biļetes uz teātra izrādi vai koncertu;
  • SPA centra apmeklējumu.

Ja neesi pārliecināts, kāda dāvana Māmiņdienā varētu iepriecināt tavu mammu, optimāla izvēle ir dāvanu karte.

Vēlies māmiņai sagādāt kādu īpašu dāvanu, bet tās iegādei pietrūkst naudas? VIZIA aizdevums šādā brīdī var lieti noderēt. Ar tā palīdzību iespējams aizņemties 100-3000 eiro, bet pirms tam padomā divreiz, vai tava finanšu situācija ir pietiekoši stabila, lai kredītu atmaksātu laicīgi un bez problēmām!